Home

dyspersja były wróżka běh na lyžích 2017 18 pořadí Modish wygaśnięcie Współpracownik

Tour de Ski – Wikipedie

Klaebo a Ribomová ovládli i druhý sprint v SP, Janatová vypadla ve  čtvrtfinále - iDNES.cz
Klaebo a Ribomová ovládli i druhý sprint v SP, Janatová vypadla ve čtvrtfinále - iDNES.cz

Pellegrino ve sprintu lyžařů v Davosu jako první v sezoně porazil Klaeba |  ČeskéNoviny.cz
Pellegrino ve sprintu lyžařů v Davosu jako první v sezoně porazil Klaeba | ČeskéNoviny.cz

S batohem na zádech "na bednu". Smutná doběhla druhá za Kowalczykovou -  Aktuálně.cz
S batohem na zádech "na bednu". Smutná doběhla druhá za Kowalczykovou - Aktuálně.cz

Lyžařská hvězda Johaugová se ve Falunu rozloučila s kariérou vítězstvím -  Sport.cz
Lyžařská hvězda Johaugová se ve Falunu rozloučila s kariérou vítězstvím - Sport.cz

Místo maratonek lyže. I tak to jde našim běžcům | Atletický klub Emila  Zátopka Kopřivnice
Místo maratonek lyže. I tak to jde našim běžcům | Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice

Fín Niskanen zlatý na 50 km klasicky s hromadným štartom

SP v běhu na lyžích 2022/2023: program, výsledky, pořadí ✔️ | BetArena.cz

Novák doběhl v závodě s hromadným startem jednadvacátý. Razýmová obsadila  patnáctou příčku | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Novák doběhl v závodě s hromadným startem jednadvacátý. Razýmová obsadila patnáctou příčku | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Václav Korunka | Český olympijský tým

V Lahti vládli běhům v klasice Johaugová a Niskanen. Novák byl patnáctý –  ČT sport – Česká televize
V Lahti vládli běhům v klasice Johaugová a Niskanen. Novák byl patnáctý – ČT sport – Česká televize

Světový pohár v běhu na lyžích – Wikipedie

Dálkové běhy na lyžích - Ski Classic 2022/23 ❄️ výsledky | BetArena.cz

Razýmová byla 13. ve Val di Fiemme, za výhrou na Tour míří Klaebo a  Karlssonová - Sport.cz
Razýmová byla 13. ve Val di Fiemme, za výhrou na Tour míří Klaebo a Karlssonová - Sport.cz

Tour de Ski 2019: Janatová ve sprintu zajela životní výsledek. Nováková 28.  | iSport.cz
Tour de Ski 2019: Janatová ve sprintu zajela životní výsledek. Nováková 28. | iSport.cz

Český paralympijský výbor Lyžařské naděje se připravují na Zimní Olympiádu  dětí a mládeže - Český paralympijský výbor
Český paralympijský výbor Lyžařské naděje se připravují na Zimní Olympiádu dětí a mládeže - Český paralympijský výbor

Třetí bronz za sebou. Dálková běžkyně Smutná doběhla na Vasově běhu opět na  třetím místě | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Třetí bronz za sebou. Dálková běžkyně Smutná doběhla na Vasově běhu opět na třetím místě | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Novák si ve stíhačce na 20 km polepšil na 29. místo, Razýmová si pohoršila  - Sport.cz
Novák si ve stíhačce na 20 km polepšil na 29. místo, Razýmová si pohoršila - Sport.cz

MS v klasickém lyžování 2023: program a výsledky. Kdy závodí Češi? | iSport.cz

Běžkyně na lyžích Beranová se ve sprintu v Beitostölenu probojovala do  finále. Doběhla šestá | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Běžkyně na lyžích Beranová se ve sprintu v Beitostölenu probojovala do finále. Doběhla šestá | iROZHLAS - spolehlivé zprávy